Alisa Designsin lelut ja nukenvaatteet valikoimasta löytyy
Lisäksi saatavissa muotinukkejen vaatteita (11,5-12 tuuman nais- ja miesmuotinukeille ja 4-6 tuuman lapsinukeille) ja vauvaleluja (hypistelylelut, unirievut, helistimet, vaunumelistimet). Nämä tuotteet löytyvät tällä sivustolla omilta sivuiltaan.
Eri kokoisten nukkejen asukokonaisuuksissa on kyse muustakin kuin vaatteista. Asukokonaisuuden tilatessasi saatkin paljon enemmän kuin yksittäisen vaatteen. Asukokonaisuuksiin sisältyy vaatteiden lisäksi muun muassa kenkiä, laukkuja, vöitä, koruja, päänauhoja, lakkeja ja leluja. Myös asukokonaisuuksien räätälöinti niin, että sen sisältöä muutetaan joltain osin, siihen lisätään jokin tuote tai siitä poistetaan jokin tuote, on mahdollista.
Leluvalikoimaan on tulossa ja teen tilauksesta
Jos sinulla on mielessäsi nukenvaatekokonaisuus tai lelu, jota ei löydy valikoimasta, ota yhteyttä sivun alaosan Ota yhteyttä -lomakkeella.
Alla olevien kuvien yhteydessä olevista linkeistä pääset tutustumaan kunkin tuoteryhmän tuotteisiin verkkokaupassa.
Y-tunnus 3094291-2